עורך דין תאונת עבודה בירושלים

במקרים שונים בחיים יש צורך בשירותי עורך דין, גם כאשר הצדק עמו איתכם באופן מובהק. אנשים מסוימים סבורים לעיתים, שרק אדם שדבר היפגעותו בעבודה אינו מובן מאליו דורש את שירותיו של עורך דין תאונת עבודה בירושלים. בפועל, חשוב לפנות לייעוץ משפטי בכל עת, ובפרק זמן קצר ביותר לאחר האירוע עצמו. תאונות עבודה יכולות להיות נושא רגיש ביותר, ולא תמיד בעלי העסק מוכנים לקחת את האחריות על מה שהתרחש תחת סמכותם. במקרים אלה, לעיתים אין מנוס מלפנות לאנשי מקצוע לייצוג מקצועי ולניהול הליכים בצורה רשמית בערכאות השיפוטיות.

מהי תאונת עבודה ולמה זכאים אלו שעברו אותה?
תאונת עבודה היא כל פגיעה בבריאות העובד, שנעשתה במסגרת העבודה או בסביבתה הבלתי אמצעית (למשל, אדם שהיה בדרך לעבודה ונקלע לתאונה שלא באשמתו, עדיין ייחשב כקורבן תאונת עבודה). במקרים בהם הגורם הרלוונטי מסרב להעניק פיצויים או לפנות לחברת הביטוח לתשלומי הפיצויים עקב אי הסכמה בדבר הסטאטוס של הנפגע בתאונה – יש לפנות לשירותי עורך דין תאונת עבודה בירושלים ולבצע את ההליכים הדרושים למימוש כל זכויות העובד הנפגע במסגרת העבודה. אדם שנפגע במקום עבודתו זכאי לפיצויים בסך הסכומים שהוא הפסיד בגין הפגיעה: טיפול רפואי, אבדן כושר עבודה, איבוד וותק וזכויות סוציאליות וכו'.

הסיבות לכך שכדאי לפנות לעורך דין מקצועי לפתרון הבעיה
לעיתים, בעלי עסקים שונים מנסים למשוך את הזמן עם נפגעי התאונות בהבטחות שווא. ככל שהזמן עובר – כך קשה יותר להוכיח את דבר הפגיעה. לפיכך, אם התרחש מקרה של תאונה באזור ירושלים, עדיף לפנות לשירותי עורך דין תאונת עבודה בירושלים כמה שיותר מהר, על מנת לתעד את כל השתלשלות העניינים משלב מוקדם ככל האפשר.

בנוסף, ביצוע הליכים במסגרת משפטית מאפשר להעביר את התהליכים דרך אנשי מקצוע ולהימנע מעימותים ישירים עם המעסיק, שפעמים רבות מעוררים חששות ופחדים בקרב הנפגעים.

משרד עורכי הדין גרייבסקי - עאסי עוסק מזה שנים רבות בייצוג נפגעי תאונות עבודה ופגיעות נוספות. הניסיון הרב של המשרד מאפשר להעביר את התהליך במהירות ובהצלחה רבה.
דואל: office@egaalaw.co.il                 טלפון: 072-33-80-778                  כתובת בן יהודה 34, ירושלים
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם
שאלה? ייעוץ?
ייצוג תאונות דרכים     עורך דין רשלנות רפואית     ייצוג בתאונות תחבורה     תאונה ברחוב     עורך דין תאונת עבודה     עורך דין נזיקין בירושלים     עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים     עורכי דין תאונות עבודה בירושלים     עורך דין תאונת עבודה בירושלים     יצוג תאונות דרכים     תאונת דרכים ברכבת הקלה     ירידה בשמיעה בעבודה     תאונות אישיות תלמידים