תביעות נגד ביטוח לאומי

כמעט בכל סקר שבוחן שביעות רצון של אזרחים ממוסדות ציבוריים ומהיחס אליהם, מקבל המוסד לביטוח לאומי את הציונים הנמוכים ביותר. אין זה סוד שבציבור הישראלי יש כעס רב כלפי המוסד שאמור לשרת אותו בזמנים הכי קשים שלו, המוסד שאמור לעמוד לצד האנשים החלשים ביותר בחברה. לצערנו מתברר שלא תמיד זה כך וזה מוכח שוב ושוב כאשר מוגשות תביעות נגד ביטוח לאומי. תביעות נגד ביטוח לאומי מוגשות בכל הארץ, מטרתן היא לקבל סעד או קצבה על פי חוק.

מדובר על קצבות נכות, פיצויים בגין תאונה, אובדן כושר עבודה, אימהות, שאירים, זקנה, דמי תאונה, אבטלה, מילואים ומקרים נוספים. כל אחד מהמקרים יכול להוות עבור התובע את הדרך היחידה לפיו הוא יוכל להתפרנס לאור מצבו, שכן אין באפשרותו לעבוד באופן רגיל. מאחר וקיים רצון שהתהליך יתבצע מהר ובאופן מדויק אזי שמומלץ מאוד לגייס לצורך התביעה עורך דין שמתמחה בכך. ניתן למצוא עורכי דין ביטוח לאומי בירושלים ובכל עיר בישראל.

תביעות נגד ביטוח לאומי הן שונות במובן מסוים מתביעות אזרחיות רגילות, מאחר וכאן מדובר על תביעות אשר נוצרות במצבים לא פשוטים אשר הרבה פעמים מהווים סעד אחרון שהתובע יכול לקבל. לעיתים מדובר באנשים שאין להם אופציה אחרת אלא להשתמש במה שביטוח לאומי אמור לשלם להם, מדובר באנשים שכל חייהם עבדו ושילמו ביטוח לאומי וכעת הם מצפים לקבל מענה הולם למצבם.

זו הסיבה שבעת תביעות נגד ביטוח לאומי רצוי מאוד שיהיה לצידנו עורך דין מומחה שיכיר את המוסד, נהלי התביעה יהיה זמין ונגיש ויעבוד מהר. ניתן למצוא עורך דין לביטוח לאומי בירושלים ובכל עיר בה יש מוסד של ביטוח לאומי. הוא ישמח להגיש עבורכם את כל הטפסים, להשיג את כל המסמכים הנדרשים על מנת להוכיח שמגיעה לכם קצבה ועזרה כספית מן המוסד ובמידת הצורך גם לערער על התוצאה במידה ויקבע שאינכם זכאים לקבלת קצבה זו. על מנת שתוכלו להתקדם במהירות, חשוב שכל הליך התביעה יתבצע תוך זמן קצר וביסודיות.

אם הינכם מחפשים עו"ד ביטוח לאומי בירושלים אתם מוזמנים לפנות למשרד גרייבסקי ועאסי, משרד עורכי דין מהטובים בעיר. במשרד עובד צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעזור לכם בתביעות נגד ביטוח לאומי מכל סוג שהן. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד והוא יטפל בעניינכם במהרה הנדרשת.
 
דואל: office@egaalaw.co.il                 טלפון: 072-33-80-778                  כתובת בן יהודה 34, ירושלים
מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם
שאלה? ייעוץ?
ייצוג תאונות דרכים     עורך דין רשלנות רפואית     ייצוג בתאונות תחבורה     תאונה ברחוב     עורך דין תאונת עבודה     עורך דין נזיקין בירושלים     עורכי דין רשלנות רפואית בירושלים     עורכי דין תאונות עבודה בירושלים     עורך דין תאונת עבודה בירושלים     יצוג תאונות דרכים     תאונת דרכים ברכבת הקלה     ירידה בשמיעה בעבודה     תאונות אישיות תלמידים